Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Atnaujinimas      Naujų plaukų sistemos       D.U.K.

D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai ir gaunami atsakymai:
 • Kokia plaukų atnaujinimo „Naujų plaukų sistemos“ metodo esmė?
  Šio beoperacinio metodo esmė yra tame, kad iš natūralių plaukų yra individualiai sukuriamas naujas plaukų paviršius, idealiai atitinkantis pagal atspalvį, ilgį ir struktūrą, kuris yra fiksuojamas prie galvos odos ar plaukų specialių polimerų pagalba.
 • Ar yra kokie nors apribojimai šiam metodui?
  Nauji plaukai yra neatskiriami nuo nuosavų plaukų, jie yra tiek organiški, kad galima su jais gyventi įprastą gyvenimą – praustis po dušu ar maudytis baseine, sportuoti, kurti įvairias šukuosenas. Šis metodas tinka vyrams ir moterims bet kokio plaukų paretėjamo ar nuplikimo atveju.
 • Aš bijau, kad “Sistemos“ priekinė plaukų augimo linija atrodys nenatūraliai ir kas nors iš mano aplinkinių ar artimųjų pastebės tai.
  Šiuolaikinės medžiagos ir technologijos leidžia pasiekti visiško natūralumo efektą, ypatingai priekinės plaukų augimo linijos vietose. Be to, „sistemos“ priekinės plaukų augimo linijos lokalizavimas visiškai atitiks Jūsų nuosavų plaukų augimo linijai, nes „sistemos“ priekinė linija bus pagaminta tiksliai atkartojus Jūsų plaukų augimo liniją, ji bus padarytą remiantis skrupulingai užpildyto užsakymo. Užsakymo užpildymo metu yra padaroma Jūsų galvos reljefo ir reikiamo plaukų atnaujinimo ploto kopija, (taip vadinamas šablonas), užsakyme nurodomas plaukų atspalvis, ilgis, tekstūra, tankis. Priekinės plaukų augimo linijos tankis specialiai daromas kiek retesnis siekiant atkartoti natūralumo efektą, be to „sistemos“ priekinės plaukų augimo linijos pagrindas yra daromas iš tokios medžiagos, jog aplinkiniams ir artimiesiems atrodys, kad tai atauga Jūsų nuosavi plaukai, jie net neįtars, kad tai „sistemos“ plaukai.
 • Mano plaukai yra reti ir blankūs. Aš bandžiau įvairias gydymo priemones, tačiau jokios priemonės man nepadėjo. Matyt, tai paveldėjau iš giminių. Ar galiu aš tikėtis išspręsti savo plaukų problema su Jūsų „Sistema“?
  Taip, Jus galite tikėtis gerų „sistemos“ panaudojimo rezultatų, kaip ir daugelis žmonių, kurie turėjo panašias ir tokias pat problemas ir kurie išbandė begalę priemonių, tačiau be norimo rezultato. Tokiais „sistemos“ panaudojimo atvejais pasiekiamas didesnis natūralumo efektas, nes Jūsų nuosavi plaukai „susimaišo“ su „sistemos“ plaukais.
 • Mane jaudina tai, ar gali mano partneris intymių santykių metu pastebėti, kad tai ne mano nuosavi plaukai?
  „Sistemos“ pagrindas gali būti tiek plonas, kad net prisilietus neįmanoma atskirti, kad plaukai auga ne iš Jūsų skalpo odos, kad tai yra „sistemos“ plaukai, be to „sistemos“ fiksavimas yra nepastebimas kito žmogaus.
 • Aš mėgstu dažnai lankytis saunoje ir man atrodo, kad su „sistemos“ plaukais aš jausiu diskomfortą dėl karščio ir prakaitavimo.
  Žmonėms, mėgstantiems dažnai lankytis saunoje ar šiaip turintiems padidėjusį prakaitavimą, naudojamas kitas „sistemos“ pagrindo dizainas ir medžiaga, kuri pagaminta iš ploniausio „pilnaverčiai kvėpuojančio“ pluošto. Šioks toks diskomfortas bus pirmų dviejų savaičių po „sistemos“ fiksavimo bėgyje, kol Jus priprasite prie „sistemos“ plaukų ir tai yra natūralu, nes Jus kurį laiką neturėjote norimo plaukų tankumo ir pripratote neturėti. Tačiau pripratus prie „sistemos“ Jus nustosite ją jausti, ji bus lyg Jūsų antra oda, o be to , ne šiaip „oda“, o „oda su norimais plaukais“.
 • Girdėjai, kad paskutiniu metu Europoje ir Amerikoje vis dažniau yra naudojamos „vienkartinės plaukų sistemos“. Kuo jos skiriasi nuo „Naujų plaukų sistemos“?
  „Vienkartinė plaukų sistema“ yra pagaminta iš natūralių plaukų ir ploniausio silikono pagrindo. Fiksuojant tokią „vienkartinę plaukų sistemą“ silikonas tiek glotniai priglunda prie odos, kad net patyręs kirpėjas nepastebės jos. Be to nėra jokių plaukų tankio, atspalvio, šukuosenų ar kirpimo stiliaus ir kt. apribojimų. Tokia sistema yra tiek lengva, kad žmogus nepastebi jos visai. Tokios sistemos „nešiojimo“ terminas yra vos keli mėnesiai, nes ankščiau ar veliau tokios sistemos ploniausio pluošto pagrindo nuėmimo metu ji „nustoja egzistuoti“, suplyšta negrįžtamai. Žmonėms, kurie pasirinko būtent tokias plaukų sistemas, daromos t.t. nuolaidos, nes tokių sistemų reikia užsakyti mažiausia kelias, kad kiekvieną mėnesį po apsilankymo pas specialistą visą ateinantį mėnesį Jus atrodytumėte nuostabiai.
 • Koks „Naujų plaukų sistemos“ eksploatavimo terminas?
  Priklausomai nuo pasirinktos „sistemos“ pagrindo tipo (kartais ir nuo atspalvio) ją galima naudotis, nuo vieno mėnesio iki kelių metų. Konsultacijos metu yra parodomi įvairūs „sistemų“ pagrindų tipai bei atspalviai, išsamiai paaiškinama apie kiekvieno pagrindo naudojimo ypatumus.
 • Kaip ši „sistema“ fiksuojama prie odos?
  Yra keletas „sistemos“ fiksavimo būdų prie galvos odos ir prie plaukų. Priklausomai nuo pasirinkto fiksavimo preparato, „sistema“ gali būti „nešiojama“ nuo 3 iki 6 savaičių, be to yra specialios lipnios juostelės, kurių pagalba žmogus gali pats perfiksuoti „sistemą“ jeigu jam prireiks. Lipnių juostelių pakeitimas yra atliekamas vieną kartą per tam tikrą laikotarpį (kartą per 3 dienas ar kartą per 3 savaites), priklausomai nuo pasirinktos lipnios juostelės tipo ir žmogaus poreikio.
 • Aš girdėjau, kad „sistemos“ plaukai linkę susipainioti ar susivelti. Ar yra specialūs būdai tai išvengti ir kaip tai padaryti?
  Iš tikrųjų, „sistemos“ plaukai (ypatingai šviesesni), nors jie yra specialiai apdoroti, kartais greitai praranda savo elastingumą. Tinkamai tokių plaukų priežiūrai yra specialiai sukurti specifinai plaukų priežiūros produktai, skirti būtent tokio tipo plaukams – nuo specialių plaukų kaukių iki preparatų tokių plaukų šukavimui. Naudojant šiuos specialius plaukų priežiūros produktus rekomenduojama prisilaikyti tam tikrų taisyklių. Jeigu jokios priemonės nepadės (labai retai bet pasitaiko toks atvejis) tenka atvykti pas specialistus problėmos sutvarkymui.

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis