Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Atnaujinimas      Priauginimo metodai       Priauginimo technologijos

Priauginimo techologijos

webb_8511
webb_8511
Salonuose specialistai naudoja kelias plaukų „priauginimo“ technologijas: "karštos", "italų","anglų", "šaltos" ir "ispanų" technologijos:
  • "Karštos" technologijos. Karštų technologijų kapsulių sudarymui yra naudojama smala, kuri yra įkaitinta iki optimalios temperatūros – pakankamai žemos, kad nepakenkti, ir tuo pačių pakankamai aukštos, kad nesinaudoti specialia apsaugą. Su plaukais, kurie yra priauginti naudojant karštas technologijas ir smala, galima elgtis kaip įprasta su nuosavais plaukais - naudotis sauna ir baseinu, maudytis jūroje, kurti šukuosena su džiovintuvu, dažyti plaukus (oksidacinio losjono vandenilio kiekis – nedaugiau 6 proc.), galima tiesinti ar susukti plaukus suktukais ar žnyplėmis (negalima daryti cheminio plaukų sušukavimo). Vis dėl to naudojant karštas technologijas yra šiokie tokie plaukų priežiūros apribojimai: plaukus reikia plauti labai greitai praskiestu šampūnu, nes šampūnuose yra aktyvios medžiagos, kurios gali suardyti kapsulių smalą.
  • "Italų" technologijos tai karštų technologijų įvairovės atmaina. Prie kliento plaukų yra tvirtinamos specialiai suformuotos sruogos iš viršaus sulituoti į keratino kapsulę, o iš vidaus padengti smala. Keratino kapsulė, kurioje yra pritvirtinta sruoga, atrodo kaip mažos plokštelės. Procedūra yra atliekama specialaus elektrinio aparato dėka su reguliuojama temperatūra. Šiuo metu italų technologijos yra labai vertinamos už patvarumą (laikosi iki pusmečio) ir dažniausiai atliekamos, be to italų technologija beveik nepakinta, t.y. šukuojant plaukai neiškrenta iš kapsulės. Tačiau yra ir trukumų: nelabai didelė atspalvių gama ir neįmanoma padaryti tokių plaukų sruogų korekciją: ataugant nuosavam plaukui galima tik pakartotina procedūra su kitomis tokiomis pat sruogomis.
  • "Anglų" technologijos irgi yra iš karštų technologijų srities. Atliekant anglų plaukų „priauginimo“ technologijas yra naudojamas specialus klijų pistoletas su organine sunkiai lydoma keratino smala. Klijavimo vieta primena ryžių grūdų skaldą. Yra pritvirtinamos 100-150 sruogų, maksimalus ilgis neturi viršyti 70 cm. Dažniausia šią technologiją naudojasi pop-muzikos ar pop-biznio žvaigždės. Toks plaukų „priauginimas“ tinka praktiškai visiems, šios technologijos privalumas yra universalume. Labai didelė atspalvių gama ir galimybė derinti atspalvius leidžia pasiekti labai efektyvių rezultatų. Tačiau ir ši technologija turi trukumų: maksimali leistina temperatūra, kuri yra naudojama kapsulei suformuoti, gali iššaukti neženklų „priaugintų“ plaukų išslinkimą.. Be to, naudojant plaukų priežiūrai balzamus reikia vengti juos naudojus ant pačių kapsulių; naudojant plaukų kaukes reikia pasirinkti tokias kaukes, kurios turi ne aliejinį, o spiritinį pagrindą. Esant poreikiui, tokias kapsules yra ištirpinamos specialiame tirpale, o norint padaryti korekciją, galima panaudoti tas pačias sruogas.
  • "Šaltos" technologijos reiškia, kad kliento plaukai nėra veikiami karščio. Šaltas „priauginimas“ yra atliekamas specialių klipų ar klijų pagalba. Naudojant tokį metodą yra naudojama 150-200 sruogų. Tai reikalauja didelio profesionalaus meistro meistriškumo. Pagrindinis privalumas – plaukuose nėra sunkumo pojūčio, nes kapsulės su klijų pagrindu yra 2-3 kart lengvesnės visų kitų, kurios yra naudojamos atliekant karštų technologijų procedūras.
  • "Ispanų" technologijos, tai tokios plaukų „priauginimo“ technologijos, kuriose yra naudojami dviejų komponentų klijai. Pritvirtinimo vieta yra ypatingai maža, praktiškai nepastebima net prisilietus. Palyginus su smalos kapsulėmis, šios klijų kapsulės turi lengvą šviesų atspalvį, dėl to šis metodas tinka visiems šviesiaplaukėms, šviesiai rusvų ir rusvų atspalvių plaukams. Medžiaga, iš kurios yra pagamintos šios klijų kapsulės nebijo aukštų temperatūrų ir cheminio kosmetinių plaukų priežiūros produktų poveikio, t.y. nėra jokių apribojimų naudojant plaukų priežiūros kosmetiką. Tokias „kasas“ galima nešioti 4-6 mėnesius ir norint padaryti korekciją, galima panaudoti tas pačias sruogas. Šis metodas yra saugesnis ir nuosaviems plaukams, nes jie nesiliečia su klijų mase, be to šio metodo privalumas yra tame, kad jį galima naudoti ir trumpų plaukų šukuosenoms, tuo tarpu kitas technologijas galima naudoti tik ant plaukų, kurie yra ne trumpesni nei 6 cm. Vienintelis mažas trukumas kol kas dar esamas šių ispanų technologijų yra tame, kad spalvinė tokių klijų kapsulių gama yra ribota. Be to ispanų technologijose yra kitas priauginimo būdas – plaukų įnėrimas, ypatingai kai reikia priauginti ištisas plaukų eiles.

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis