Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Įvaizdis      Šukuosenų įrankiai       Papildomi įrankiai

Papildomi šukuosenų įrankiai

webb_9411
webb_9411
Šukuosenoms formuoti papildomai yra naudojami plaukų džiovintuvai, fenai, suktukai, žnyplės, specialūs elektriniai strypai ir kt.
Fenas: Paskutiniu metu feno naudojimas yra gan įprastas reiškinys. Keli patarimai, kaip naudotis plaukų džiovintuvu – fenu:
 • Jeigu plaukai yra stiprūs ir sveiki geriau naudotis galingesniu fenu. Jei plaukai yra ploni – pakanka mažesnio galingumo fenas.
 • Jeigu gana dažnai yra daroma šukuosena džiovinant plaukus fenu, geriau pasirinkti trijų režimų feną: didelės apkrovos laipsnis – džiovinant drėgnus plaukus; vidutinės apkrovos laipsnis – plaukų susukimui; žemos apkrovos laipsnis – sušukuotų plaukų atvėsinimui. 
 • Naudojant įvairius feno antgalius galima sukurti garbanotų plaukų šukuoseną nenaudojant suktukų. Difuzoriaus antgalį patartiną naudoti kai plaukai yra natūraliai garbanoti ar banguoti, arba prieš tai buvo atliktas cheminis plaukų sušukavimas. Praeinanti švelni oro srovė per difuzoriaus antgalį leidžia išsaugoti garbanų susukimo patvarumą.
 • Didesnio galingumo fenai turi privalumus – kuo stipriau pučia, tuo mažiau laiko ir žemesnę oro srovės temperatūrą galima naudoti, o tai reiškia, kad mažiau bus paveiktas plaukų paviršius.
 • Svarbiausia taisyklė naudojant feną šukuosenai sukurti laikyti feno putimo angą 20-30cm atstumu nuo plaukų. Kuo arčiau plaukų, tuo aukštesnė temperatūra, tuo daugiau pažeidžiamas karšto oro srove plauko paviršius. Šiuo metu jau yra fenai su sensorinės sistemos įtaisu – temperatūra yra reguliuojama sensoriais priklausomai nuo atstumo tarp plaukų ir feno putimo angos.
 • Visada būtina laikyti feną taip, kad oro srovė eitų nuo plaukų šaknų galiukų link, tik tada plauko žvynelių sluoksnis lieka glotnus ir plaukas įgauna papildomą blizgesį.
 • Trumpų plaukų džiovinimui reikia sušukuoti plaukus su fenų pagal norimą formą, o po to palenkus galvą truputi sukedenti plaukus su šepečiu prieš plauką.
 • Džiovinant vidutinio ilgio ir ilgus plaukus, reikia palenkti galvą į priekį žemyn, suversti plaukus ant kaktos, ir pučiant fenu visus plaukus šukuoti šepečiu prieš plauką nuo pakaušio į priekį tol, kol plaukai pasidarys pusiau sausi. Po to pakelti galvą ir sukurti norimą šukuoseną su fenu.
Suktukai: Keli patarimai, kaip naudotis:
 • Naudojant suktukus plaukams subanguoti ar sugarbanoti, reikia plaukus pradėti sukti nuo pakaušio vidurio iš priekio atgal.
 • Sukant plaukus ant suktukų, juos reikia šiek tiek padžiovinti, kad būtų drėgni, bet ne šlapi.
 • Atskirtų plaukų sruogos turi būti siauresnės nei suktukas.
 • Kiekvieną sruogą yra sukama statmenai galvai, kad suktukas galiausiai būtų prie pat plaukų šaknų, o nekabotų.
 • Kuo tvirčiau laikosi suktukas, tuo stangresnės bus garbanos.
 • Tankioms garbanoms reikia naudoti plonus suktukus, vidutinio storio suktukai yra naudojami purumui, stambioms garbanoms, švelnioms bangoms sukurti – priklausomai nuo plaukų ilgio.
 • Stori suktukai yra naudojami dailiam purumui prie plaukų šaknų sukurti.
Žnyplės : Elektriniai šukavimo prietaisai, įvairių formų ir antgalių bei skersmens žnyplės yra plačiai naudojami plaukams sugarbanoti, užriesti plaukų galiukus, ištiesinti ar papurinti plaukus. Tačiau reikia vengti juos naudoti kasdien, nes nuo sauso šių prietaisų karščio plaukai ilgainiui gali pasidaryti trapūs ir matiniai. Naudojant bet kokį elektrinį prietaisą plaukams susukti ar ištiesinti reikia būtinai padengti sausus plaukus atitinkamą šukuosenos standinančia priemonę – putomis, geliu, purškalu. Kitaip plaukai pasidarys kieti nuo karščio ir negražiai atrodys.

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis