Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Preparatai      innovative finish       Soft Extensions

webb_icx

Soft ExtensionsNATURAL SHINE NUTRITIVE CONDITIONER– koncentruotas purškiamas aerozolinis nenuskalaujamas  kondicionierius. Rekomenduotinas esant nusausėjusiam ar sausam šiurkščiam, garbanotam, labai tankiam plaukui. Specifiškai suformuluotas natūralių plaukų priaugintų sruogų, dreidų ir pan. struktūros stipriam drėkinimui ir  maitinimui. Formulė papildyta aminorūgščių kompleksu, silikoniniais ir polimeriniais elementais. Taip pat efektyvus pažeistiems, saulės spindulių, jūros bei chloruoto vandens ar cheminių (cheminis plaukų sušukavimas, dažymas, šviesinamas) preparatų paveiktų plaukų priežiūrai. Neriebina ir neapsunkina plaukų. Palengvina plaukų iššukavimą, suteikia nepakartojamo blizgesio ir elastingumo.

Naudojimo būdas: tolygiai apipurkšti visą plaukų ilgį laikant konteinerį netoliau kaip 20 cm. atstumu, iššukuoti. Purkšti kiek reikia priklausomai nuo to, kaip greitai džiusta paukai. Nepurkšti į akis. Patekus į akis gausiai nuskalauti vandeniu. Tik išoriniam naudojimui. Laikyti atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių, karščio ar ugnies šaltinių, nuo rūkymo vietų.
 
Pakuotė: 200ml. Gamintojas: Rueber Laboratorios S.A., Barcelona, Ispanija. Kodas: IFX421. Kaina: € 17,00 (59,00Lt.)


                                                                                                                                                                                                            Užsakyti ▼

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis