Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Preparatai      innovative prevention       Amino acid

webb_ito

Amino acidHAIR-LOSS PREVENTION TONIC(pH 5.5) – aktyviai stimuliuojantis plaukų maitinimą energetinis tonikas su aminorūgštimis ir liposomais. Skirtas apsaugai nuo plaukų slinkimo ir odos mikrofloros pusiausvyros greitam atkūrimui. Tinka visiems galvos odos ir plaukų tipams, rekomenduotinas sulėtėjus plaukų augimui ir susilpnėjus plaukų struktūrai ypatingai ęsant pažeistai ar greitai besiriebaluojančiai galvos odai. Formulės sudėtyje esantys undecileninė rūgštis (Undecylenic acid), niacinamidas (Niacinamide), tioksolono rūgštis (Tioxolone), mėtos (Mentol) ir šlapalas (Urea) turi tiesioginę įtaką į plaukų svogūnėlio ląstelių formavimosi greitį ir medžiagų apykaitą bei plauko struktūros būklę, didina plaukų kiekį esančių Anagen (augimo) fazėje. Tai yra pasiekiama ir dėka greito galvos odos pusiausvyros stabilizavimo net ęsant rimtesniems sutrikimams. Pasižymi aktyviu dezinfekuojančiu ir priešuždegiminiu poveikiais, mažina odos dirglumą, niežulį. Gali būti naudojamas ęsant sunkesniems odos mikrofloros pažeidimams ir problemoms - stipresnio pleiskanojimo, seborėjos, žvynelinės (psoriazės) požymiams, nes efektingai šalina visus odos nešvarumus ir drėkina ją bei reguliuoja riebalų išsiskyrimą,. Idealus profilaktiniam naudojimui plaukų slinkimui išvengti ir galvos odos gaivinimui.

Naudojimo būdas: išplauti plaukus tinkamu innovative cleansing šampūnu, nusausinti rankšluosčiu. Pirštų galiukais sukamaisiais judesiais 2-3 min. išmasažuoti galvos odą. Suplakti konteinerio turinį ir, lašinant po keletą lašų specialaus dozatoriaus pagalba, paskleisti toniką per galvos odą. Masažuoti pirštų galiukais sukamaisiais judesiais iki visiško susigėrimo. Nenuskalauti. Nedžiovinti džiovintuvu. Intensyviam stiprinimui naudoti kasdien rytais ir vakarais po plaukų trinkimo su šampūnu ar be jo lengvai sudrėkinant toniku galvos odą. Esant pagerėjimui mažinti naudojimo dažnumą, profilaktiškai – tik po plaukų plovimo. Pakliuvus į akis ar veido odos gausiai nuskalauti vandeniu. Tik išoriniam naudojimui.

Pakuotė: 220ml. Gamintojas: Rueber Laboratorios S.A., Barcelona, Ispanija. Kodas: ITO413. Kaina: € 25,00 (86,00Lt.)


                                                                                                                                                                                                             Užsakyti ▼

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis