Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Preparatai      beauty&beyond       Hair Spray Extra-Firm

webb_bbhs

Hair Spray Extra-FirmCONTROL AND SHINE - stiprios fiksacijos šukuosenos formavimo lakas su blizgesiu specifiškai subalansuotas chemiškai paveiktų, trapių, porėtų arba ilgų plaukų kasdieniai priežiūrai. Skirtas stipriai chemiškai pažeistų bei dažnai chemiškai apdorojamų plaukų formavimui. Kaip ir chemiškai procesuoti tokie plaukai reikalauja itin švelnios priežiūros dėl stipriai pakitusios išorinės ir vidinės struktūros savybių. Unikali neaerozolinė preparato formulė papildyta lanolinu (Lanolin), pantenoliu (Panthenol) ir aminorūgštimis pastiprina pažeistų plaukų struktūrą bei suteikia plaukams minkštumo ir žvilgesio. Tinka visų tipų plaukams ir yra lengvai iššukuojamas iš plaukų nepaliekant pėdsakų. Greitai džiūsta, neriebina plaukų ir nepalieka lipnaus apnašo. Suteikia šukuosenai ilgai išliekančio purumo ir natūralaus blizgesio.

Naudojimo būdas: tolygiai išpurkšti trumpais paspaudimais sausus plaukus laikant konteinerį 25-30 cm. atstumu nuo plaukų ir formuoti šukuoseną. Purkšti pakartotinai galima kada ir kur reikia. Tinka naudoti kasdien. Efektyvus plaukų priedams. Suplakti prieš naudojimą. Pakliuvus į akis gausiai nuskalauti vandeniu. Laikyti atokiau nuo ugnies, karščio, saulės spindulių, rūkymo vietų. Tik išoriniam naudojimui.

Pakuotė: 236ml. Gamintojas: B&B International Enterprises, Pittsburgh, JAV. Kodas: BBHS005 Kaina: € 15,00 (52,00Lt.)


                                                                                                                                                                                                             Užsakyti ▼

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis