Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Preparatai      innovative finish       Technique Mousse

webb_iff

Technique MousseSCULPTING FOAM– švelnios vidutinės fiksacijos plaukų formavimo balzaminės putos. Formulė papildyta aminorūgščių kompleksu, silikoniniais ir polimeriniais elementais. Pasižymi plaukų struktūrą stirpinančiu poveikiu. Tinka visų tipų, bet kokios būklės ir bet kokio ilgio plaukams, įskaitant nusilpusius, plonus bei dažytus, šviesintus, chemiškai sušukuotus, formuojant bet kokio tipo šukuoseną. Sutvirtina ir suteikia plaukams blizgesio ir šukuosenai norimo purumo; suteikia stangrumo ploniems plaukams, jų nesulipingamos; puoselėja sausus, nualintus plaukus; suteikia elastingumo garbanoms; šukuoseną ilgai nepraranda savo formos. Nesausina, neriebina ir neapsunkina plaukų; nepalieka lipnaus apnašo, lengvai iššukuojamos, turi antistatinį poveikį.
 
Naudojimo būdas: Visada stipriai suplakti konteinerį prieš naudojimą! Gerai nusausinkite plaukus rankšluosčiu ir pirštais ar šukomis paskirstykite ant jų putas. Dabar galite džiovinti plaukus džiovintuvu ir sušukuoti. Putos gali būti naudojamos kasdien ir ant sausų plaukų tiek kartu per dieną, kiek yra pageidaujama ir priklausomai nuo norimos išgauti formos. Nepurkšti į akis. Patekus į akis, gausiai nuskalauti vandeniu. Tik išoriniam naudojimui. Laikyti atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių, nuo karščio bei ugnies šaltinių, nuo rūkymo vietų.
 
Pakuotė: 300ml. Gamintojas: Rueber Laboratorios S.A., Barcelona, Ispanija. Kodas: IFF424. Kaina: € 16,95 (59,00Lt.)


                                                                                                                                                                                                            Užsakyti ▼

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis