Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Preparatai      innovative finish       Wet-Look

webb_ifw

Wet-LookFINISH SPRAY– purenamoji purškiama vidutinės fiksacijos visų tipų plaukų standinimo priemonė skysto gelio pavidalu. Ideali baigiant formuoti šukuoseną, norint pasiekti "šlapių plaukų" įvaizdį arba užfiksuoti pakeistą plauko formą (pvz. išlaikyti ilgainiui termiškai ar mechaniškai sukurtas garbanas ir pan.), yra ideali natūraliai gabanuotų ir sūkuriuotų plaukų priežiūrai. Esantys šios standinimo priemonės sudėtyje polimeriniai ir silikoniniai elementai gerai sutvirtina šukuoseną, suteikia plaukams ypatingo blizgesio ir purumo, išlaikant jų minkštumą ir elastingumą, šukuosena ilgai nepraranda savo formos. Nesausina, neriebina ir neapsunkina plaukų, nepalieka lipnaus apnašo, lengvai iššukuojama, turi antistatinį poveikį.

Naudojimo būdas: tolygiai apipurkšti plaukus ir formuoti šukuoseną. Gali būti naudojama kasdien kaip sausų plaukų (vidutinės fiksacijos gelio poveikis), taip ir drėgnų plaukų (suteikia “šlapių” plaukų įvaizdį) šukuosenos fiksavimui. Suplakti prieš naudojimą. Pakliuvus į akis gausiai nuskalauti vandeniu. Tik išoriniam naudojimui.
 
Pakuotė: 330ml. Gamintojas: Rueber Laboratorios S.A., Barcelona, Ispanija. Kodas: IFW423. Kaina: € 16,95 (59,00Lt.)


                                                                                                                                                                                                            Užsakyti ▼

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis