Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Preparatai      beauty&beyond       Processed Hair Shampoo

webb_bbsh

Processed Hair ShampooWASH PROTECTOR (pH 6.0) - specifiškai subalansuotas chemiškai paveiktų, trapių, porėtų arba ilgų plaukų intensyvios priežiūros šampūnas. Ypatingai efektyvus stipriai chemiškai pažeistų bei dažnai chemiškai apdorojamų plaukų plovimui. Kaip ir chemiškai procesuoti tokie plaukai reikalauja itin švelnaus plaukų trinkimo dėl stipriai pakitusios išorinės ir vidinės struktūros savybių. Papildomai (kaip ir ilgiems plaukams) struktūra labai skiriasi per viso plauko ilgį, plaukai yra praradę natūralią drėgmę ir stipriai veliasi. Gydomoji formulė pagrįsta padidintu kiekiu kolageno (Collagen Protein), pieno rūgštimi (Lactic acid) ir pro-vitaminu B5 (Pro-Vitamin B5) pažeistų odos ir plaukų struktūros atkūrimui. Šampūno švelnus anijoninis pagrindas papildytas silikono kompleksu (Silicone Dimethicone) ir kitomis veikliomis medžiagomis išvalo, atpalaiduoja ir sudrėkina odą bei suteikia plaukams purumo, švelnumo ir natūralaus blizgesio. Efektingai saugo nuo greito drėgmės praradimo ir nusausėjimo bei palengvina plaukų iššukavimą dėka specifinės apsauginės plonos plevelės sudarymo ant odos ir plaukų, kuri išlieka po šampūno nuskalavimo. Visiškai saugus dažytų plaukų priežiūrai, gaivina dirbtinus plaukų pigmentus. Švelniai rūgštinis šampūno pH apsaugo ir padidina plaukų atsparumą išoriniams aplinkos bei cheminių preparatų veiksniams.
Naudojimo būdas: švelniai įtrinti į sudrėkintus plaukus ir galvos odą, truputį pamasažuoti kol suputuos, išlaikyti kelias minutes ir gausiai nuskalauti. Pakartoti jei būtina. Po šampūno jei yra reikalinga plaukų skalavimui tinka specialiai skirtas balzamas-kaukė Rinse-Out Treatment. Esant stipriai nusausintiems plaukams pagal poreikį galima panaudoti plaukų iššukavimui nenuskalaujamą purškiamą kondicionerių Leave-In Treatment. Tinka naudoti kasdien. Efektyvus plaukų priedams, naturalaus plauko ir sintetiniams. Suplakti prieš naudojimą. Pakliuvus į akis gausiai nuskalauti vandeniu. Tik išoriniam naudojimui.

Pakuotė: 236ml. Gamintojas: B&B International Enterprises, Pittsburgh, JAV. Kodas: BBSH001.           Užsakyti ▼


Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis