Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Preparatai      innovative treatment       Hair Energy

webb_iae

Hair EnergyNUTRITIVE TONIC(pH 6.5) – nusausėjusios, jautrios, alergiškos galvos odos ir nusilpusių, nualintų plaukų šaknų maitinamasis biostimuliatorius (nealkogolinis tirplalas) augalinės (sojos daigų) placentos pagrindu. Šio monopreparato veiklioji medžiaga dermacenta (Soy hydrolized protein) maitina nusausintą odą ir plaukų šaknys, saugo nuo plaukų slinkimo dėl testosterono lygio pakitimų iššaukto poveikio padidėjimo į plaukų folikulus ir odos receptorius arba dėl galvos odos uždegimų ar sudirginimo procesų. Augalinė placenta yra efektyvi sausai, normaliai ar jautriai, sudirgintai odai dėka galvos odos riebalų apykaitos normalizavimo ir jos dirglumo, sausumo ir alerginių reakcijų sumažinimo. Sojų daigų vandens ekstraktas maitina plaukų folikulus ir šaknys, stimuliuoja plaukų augimą, stiprina vidinę plaukų struktūrą suteikdamas plaukams stangrumo ir elastingumo beei apsaugo odą ir plaukus nuo drėgmės praradimo. Efektyvus plaukų slinkimo gydymui sumažėjus riebalinių liaukų sekrecijai, esant stipresniam galvos odos sausumui, įvairių rūšių dermatitams. Ypatingai rekomenduotinas jaunoms mamytėms, moterims su menstruacijų ciklų sutrikimais, prieš ir po menopauzę bei jos metu.
Naudojimo būdas: gerai ištrinkti drėgnus plaukus ir galvos odą su tinkamu innovative cleansing šampūnu, gausiai nuskalauti, nusausinti rankšluosčiu. Pirštų galiukais sukamaisiais judesiais 2-3 min. gerai pamasažuoti galvos odą. Lengvai suplakti ampulės turinį, per rankšluostį nulaužti ampulės kakliuką ir lašinant po keletą lašų specialaus aplikatoriaus pagalba paskleisti ampulės turinį per galvos odą. Pratęsti galvos odos masažą dar kelias minutes iki visiško susigėrimo. Nenuskalauti. Nedžiovinti džiovintuvu. Ampulės likutį uždengti gaubteliu ir sunaudoti 3 dienų bėgyje. Gydymo kursui naudoti kas antrą dieną po plaukų trinkimo ant švarios, rankšluosčiu nusausintos galvos odos. Naudojant kaip gydymo kursą jo minimali trukmė yra 30 dienų, po to nemažiau 10 dienų pertrauką ir galima pakartoti vėl. Esant pagerėjimui naudoti 2 kartus per savaitę, profilaktiškai – 1 kartą per savaitę. Sumažėjus plaukų slinkimo ir galvos odos problemoms galima atitinkamai pereiti prie silpnesnės koncentracijos Aminoacid toniko profilaktinio naudojimo. Pakliuvus į akis ar veido odos gausiai nuskalauti vandeniu. Tik išoriniam naudojimui.
Pakuotė: 10ml.ampulė. Gamintojas: Rueber Laboratorios S.A., Barcelona, Ispanija. Kodas: IAEA408 Kaina: € 4,00 (14,00Lt.)
Gydymo kursas 12 ampulių. Kodas: IAE408. Kaina: € 48,00 (165,60Lt.)                                                                                                             Užsakyti ▼


Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis