Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Preparatai      innovative treatment       Biotyne

webb_iab

Biotyne MULTI-VITAMIN TONIC (pH 5.9) – polivitamininis biostimuliatorius su regeneruojančiu poveikiu galvos odai ir plaukų svogūnėliams esant sunkesniems plaukų netekimo atvėjams, ypatingai įtakuojant seborėjiniams procesams. Sudėties B grupės polivitamininis kompleksas - B1 (Thiamine), B5 (Calcium Panthotenate), B10 (PABA), B8 (Inositol), B6 (Pyridoxine) ir B7 (Biotin)  derinis su kolagenu (Hydrolized Collagen), citrinis (Citric Acid) ir salicilio (Salycilic Acid) rūgštimis tiesiogiai įtakoja plaukų svogūnėlių metabolizmą, skatina naujų stipresnių ląstelių formavimąsi, stimuliuoja plaukų augimą po bet kokio tipo, ypatingai susieto su baltymų pertekliumi, plaukų slinkimo. Pasižymi aktyviu plaukus ir odą regeneruojančiu bei riebalų išskyrimą reguliuojančiu poveikiais, slopina odos dirglumą, niežulį, alergines galvos odos reakcijas, stabilizuoja odos mikrofloros pusiausvyrą ypatingai esant seborėjos požymiams. Dėka specifinio momentalaus tirpalo paruošimo būdo aktyvuotos preparato medžiagos turi galimybę giliai prasiskverbti per plaukų kanalus ir odos poras regeneruojant kaip plaukų svogūnėlių taip ir tarpines odos ląsteles. Vienas efektyviausių preparatų suvargusių plaukų svogūnelių naujam augimo ciklui aktyvuoti bei plauko keratinizacijai paspartiniti ypatingai padidinto riebalinio sekreto išsiskirimo fone. Preparatas yra išfasuotas į ampules ir buteliukus – ampulėse yra skysto pavidalo veikliųjų medžiagų substancija, o buteliuke yra sauso pavidalo aktyviųjų medžiagų substancija. Naudojant šį preparatą, reikia sujungti šias dvi fazes, t.y. ampulės turinį supilti į buteliuko turinį, uždengti specialiu dangteliu ir suplakti. Sumaišius šias dvi fazes prasideda cheminė reakscija ir yra aktyvuojamos veikliosios medžiagos skirtos paveikti galvos odą ir plaukų svogūnėlius. 
 
Naudojimo būdas: Gerai ištrinkti drėgnus plaukus ir galvos odą su tinkamu innovative cleansing šampūnu, gausiai nuskalauti, nusausinti rankšluosčiu. Lengvai suplakti ampulės turinį, per rankšluostį nulaužti ampulės kakliuką, supilti ampulės turinį į buteliuką su milteliais, uždengti plastikiniu dangteliu, gerai suplakti kol pasidarys vientisa masė. Lašinant po kelis lašus, sudrėkinti galvos odą ir plaukų šaknis su tirpalu, pirštų galiukais sukamaisiais judesiais švelniai išmasažuoti galvos odą. Nenuskalauti. Nedžiovinti džiovintuvu. Likutį uždengti gaubtuliu (aktyviosios medžiagos neišsikvepia) ir sunaudoti 10 dienų bėgyje. Pakliuvus į akis ar veido odos gausiai nuskalauti vandeniu. Tik išoriniam naudojimui. Gydymo kursui naudoti kas antrą diena po plaukų trinkimo ant švarios, rankšluosčiu nusausintos galvos odos. Minimalus naudojimo kursas yra 30 dienų, po to 10 dienų pertrauką ir galima vėl pakartoti. Esant pagerėjimui naudoti 2 kartus per savaitę, profilaktiškai – 1 kartą per savaitę.
 
Pakuotė: 10ml. ampulė ir 75 mg. milteliai buteliuke. Gamintojas: Rueber Laboratorios S.A., Barcelona, Ispanija. Kodas: IABA410 Kaina: € 8,00 (27,60Lt.)
Gydymo kursas 5 ampulės ir 5 buteliukai. Kodas: IAB410. Kaina: €40,00 (124,00Lt.)                                                                                            Užsakyti ▼


Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis