Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Atnaujinimas      Chirurginiai metodai

Chirurginiai metodai

webb_8101

Chirurginės plastinės operacijos metodai yra skirstomi į plaukų transplantavimo bei implantavimo technikas. Plaukų transplantavimas taikomas esant tik tam tikrų formų ir stadijų paveldėtam plaukų netekimui (Alopecia Androgenetica) vyrams ir, rečiau moterims, ir pagrįstas nuosavų plaukų folikulų kartu su oda chirurginiu perkelimu (transplantavimu) ant pažeistų (nuplikusių) vietų. Pavyzdžiui, vyrams iš tikruju tokie odos lopinėliai-transplantai su plaukų folikulais yra imami iš plaukuotos galvos odos šonų ir nugarinės galvos dalies ir perkeliami ant viršugalvio ar į priekinę galvos dalį. Laikui bėgant transplantuoti folikulai turi prigyti ir nauji plaukai pradėti augti naujoje vietoje. Rezultatas yra kosmetiškai priimtinas būsimos išvaizdos sumetimais su sąlyga, kad operacija yra atlikta visiškai idealiai, ypatingai priekinių plaukų linijų transplantavimas bei nuplikimas toliau sparčiai neprogresuoja. Ne paslaptis, kad transplantavimas neduoda iškart gerų, norimų, momentalių rezultatų. Laikas, kuris yra reikalingas atlikti šią procedūrą, priklauso nuo pažeistos (nuplikusios) vietos dydžio. Bent kuriuo atvėju transplantavimas yra vykdomas keliais etapais ir reikalauja reguliariai lankytis pas plastinį chirurgą, kartais prireikia metų, kartais dvėju, o gal ir daugiau, tam kad transplantuoti plaukai atrodytų natūraliai ir neišsiskirtų iš visos plaukų masės. Kaip žinia, pilnam naujų plaukų ataugimui yra reikalinga pakankamai daug laiko ir dažniau kiekvieno sekančio transplantavimo metu yra atsižvelgiama į jau išgautą rezultatą ir galimų problemų pataisymą (ne visi plaukai atauga ir pan.) prieš pereinant prie sekančio pažeisto ploto uždengimo. Taip pat pasiryžus plaukų transplantavimui yra reikalinga itin kruopšti galvos odos ir plaukų priežiūra, be to dažniau tam laikui, kol vyksta transplantavimo procedūros yra pasinaudojama vienu iš nechirurginio plaukų atnaujinimo metodu vien tam, kad laikinai paslėpti nuo pašalinių žvilgsnių paveiktus plotus (nes skalpo odos sugijimo laikas po kiekvienos procedūros pakankamai užsitęsia). Egzistuoja dar eilė kitų apribojimų ir tik plastinės chirurgijos specialistas gali atsakyti į klausimą ar Jus esate geras kandidatas chirurginiam plaukų transplantavimui.
 
Kita chirurginės procedūros kategorija – tai sintetinių biologiškai derančių plaukų pakaitalų implantavimas į skalpo odą plaukų netekimo plotuose. Turint omenyje, kad pati sintetinių plaukų implantavimo procedūra yra ženkliai paprastesnė ir rezultatas, galima pasakyti, yra labai greitai pasiekiamas, tačiau pačių chirurgų dažnas atsisakymas atlikti šią procedūrą pasako viską apie tai. Po tokio implantavimo kila labai daug sunkumų dėl augančių plaukų priežiūros, skalpo odos būklės dažnų problemų, sintetinių plaukų lūžinėjimo ir t.t.. Kitas būdas yra galvos skalpe padaryti specialus kabliukai, už kurių būtų galima prikabinti natūralių ar sintetinių plaukų pakaitalus. Šios procedūros naudojamos dar rečiau, nes vėl gi dažnai nepasiteisina.
 
Be paminėtų aukščiau chirurginių transplantavimo ir implantavimo metodų pakankamai populiari yra kita plastinės chirurgijos pažeisto  ploto sumažinimo  metodika bei šiuo metu vis daugiau vilčių plastinės chirurgijos industrijoje yra sėjama su ateities  plaukų klonavimo  galimybėmis.  


Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis