Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Įvadas      Plaukų būklė

Plaukų būklė

webb_1701
webb_1701
Pagal plaukų būklę mes vertiname kito žmogaus (ar savo) išvaizdą. Plaukų būklė visu pirma labiausia priklauso nuo galvos odos priežiūros, nes tik sveikoje odoje gali augti sveiki blizgantys plaukai. Galvos odos būklė savo ruožtu labai priklauso nuo viso organizmo sveeikatos būklės. Kad plaukai būtų visada sveiki ir gražūs, pirmiausi reikia stiprinti visą organizmą. Perfrazavus visiems žinomą posakį, galima pasakyti: „Parodyk man savo plaukus ir aš pasakysiu tau, kas tu esi“. Iš tikrųjų taip ir yra – pagal plaukų būklę galima spręsti apie žmogaus charakterį, įpročius ir net apie sveikatos būklę, nes mūsų vidinis diskomfortas būtinai atsilieps mūsų plaukų ir odos išvaizdoje ir struktūros pokyčiuose. Taigi, apibendrinant, mūsų plaukų būklei turi tiesioginė įtaka individualus fiziologiniai, emociniai, psichologiniai ir maitinimo kokybės faktoriai. Antroje eilėje einamoji plaukų būklė priklauso nuo mūsų elgesio su plaukais ir naudojamų priemonių tinkamų pasirinkimo bei kokybės, kitaip kalbant nuo tinkamos priežiūros . Tinkamai plaukų priežiūrai reikia žinoti savo plaukų tipą bei rūšį . Tačiau tinkama priežiūra tai ne tik higienos sumetimais ištrinkti plaukai ir galvos oda. Tai ir naudojamų plaukų priežiūros priemonių kokybė ir mokėjimas pasirinkti sau tinkamus preparatus bei teisingai juos panaudoti. Be to tai ir plaukų priežiūra po plovimo ir šukuosenos kūrimas - plaukų šukavimas, džiovinimas, šukuoseną formuojančių preparatų naudojimo būdas. Apart paminėtų faktorių plaukų struktūros būklėi turi tiesioginę įtaką ir tokie išoriniai veiksniai, kaip ultravioletiniai saulės spinduliai, žvarbus vėjas, šaltis bei įvairesnės cheminės procedūros - plaukų dažymas, šviesinimas, cheminis plaukų sušukavimas ir pan.
Einamoji plaukų struktūros būklė yra apibūdinama pagal trys pagrindinius duomenys - plauko tekstūra, plauko porėtumas ir plauko tamprumas.

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis