Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Priežiūra      Priemonės       Formavimas

Formavimo priemonės

webb_6421

Šiuo metu yra labai didelis pasirinkimas plaukų šukuosenoms sukurti: losjonai, putos, įvairūs standikiai, geliai, žėlė, lakai, vaškai, klijai ir pan.. Ką pasirinkti šukuosenai sukurti namuose? Priemonių pasirinkime reikia vadovautis tokia informacija: visų pavidalų ir fiksavimo laipsnio putos, geliai, žėlė, standinimo skysčiai, losjonai, „šlapias“ (purškiamas mechaniniu purkštuku) lakas naudojami šukuosenai sukurti; įvairios fiksacijos aerozoliniai lakai naudojami sukurtos šukuosenos galutinei fiksacijai; vaškai, pomados, klijai ir pan. bei papildomas blizgesys (purškiamas ar tepamas) yra dažniausia naudojami šukuosenos akcentams ar niuansams pabrėžti. Normalių plaukų priežiūrai galima pasirinkti bet kokias šukuosenos kūrimo priemones priklausomai nuo norimo efekto ir stiliaus. Kai plaukai yra silpni, sausi, dažyti, trapūs ir pan. reikia rinktis silpnesnės fiksacijos priemones ir stengtis pasirinkti priemones be alkoholio, kad papildomai nenusausinti pažeistų ar silpnų plaukų struktūrą. Garbanotų plaukų šukuosenoms sukurti dažnai yra naudojami specialūs kosmetiniai pieneliai ar purumą mažinančios priemonės, kad jie nesipūstų, arba yra naudojami geliai „šlapių“ garbanų efektui pasiekti.
 
Dažnai pasitaiko, kad esant dideliam preparatų pasirinkimui plaukai yra tiesiog perkraunami visiškai nereikalingomis priemonėmis. Nenustebkite, jei išsiplovę plaukus šampūnu, patepę juos balzamu ir kremu bei panaudoję gydomąjį preparatą dar formuosite šukuoseną naudodami putas, želę ar laką ir negausite norimo rezultato. Plaukai gali prarasti blizgesį, atrodyti sulipę, nešvarūs. Beje, kai kurių šampūnų sudėtyje gali jau būti ir balzamas, todėl nepamirškite perskaityti etikečių. Vienu metu reiktų naudoti nedaugiau trijų priemonių, pavyzdžiui, šampūno, balzamo ir putų arba lako, todėl, esant reikalui, yra geriau parinkti formavimo priemonę su gydomomis arba kondicionavimo savybėmis arba, vėl gi, atidžiau perskaityti etiketes tam, kad išvengti ant savo plaukų "kelių aukštų" veikiančių vienas kitą preparatų bei pasitikslinti priemonių galiojimo terminus. Kadangi visos kosmetinės priemonės savo sudėtyje turi tam tikrą kiekį vandens, šie preparatai gali sugesti. Kad juos ilgiau galima būtų naudoti į jų sudėtį yra dedami tam tikri konservantai. Tačiau, jeigu šios priemonės turi gerą galiojimo terminą, bet yra laikomos netinkamuose sąlygose (arti šilumos šaltinių, tiesioginių saulės spindulių ir t.t.), jos žymiai greičiau genda ir praranda savo specialiąsias savybes bei gali pakenkti. Visos plaukų ir galvos odos priežiūros kosmetinės bei gydomosios priemonės turi išsaugoti per visą savo galiojimo terminą bakteriologinės savybes, t.y. turi būti be mikroorganizmų. Pasirenkant plaukų priežiūros priemones, reikia atsižvelgti į savo odos jautrumą, nes bet kokios priemonės, esant labai jautriai odai, gali iššaukti alerginę reakciją nuo tam tikrų komponentų. Jeigu galvos oda, iškarto po patekimo ant jos priežiūros priemonės parausta, atsiranda dirglumas, deginimas, niežulis ar lyg adatų dūrimo jausmas, reiškia jums netinka šios priemonės, nes tokiu atveju oda reaguoja ne per imuninę sistemą, o pati, kaip organas. Alerginė reakcija gali atsirasti neiškart po priemonių panaudojimo, bet po kiek laiko. Tokia reakcija gali būti ir tuo atveju, jeigu jus naudojate tą pačią priemonę per ilgai arba per didelį kiekį, arba tądien jūsų organizmo sveikatos būklė buvo ne kokia dėl oro temperatūrų svyravimo ar dėl bendro organizmo nusilpimo, ar dėl vartojamų vaistų lygoms gydyti poveikio. Tokiu atveju (jei perdozavote ar per ilgai naudojate tuos pačius preparatus) reikia pabandyti naudoti kitus ir švelnesnius; pagerėjus sveikatos būklei ir sumažėjus odos jautrumui, jūs galėsite vėliau vėl naudoti tas pačias priemones, kurios jums labai patiko. Jeigu jūs įtariate pas save alerginę reakciją, geriau daugiau šių priemonių nenaudokite ir pasirinkite „hipo alergines“ (ne alergines, skirtas jautriai odai) priemones.

 


Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis