Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Priežiūra      Procedūros

Procedūros

webb_6501

Stiprinimo procedūros reikalingos tuo atvejų kai galvos odos ir plaukų būklė yra prasta, pažeista plaukų struktūra ir reikia sugrąžinti plaukams natūralų blizgesį bei tamprumą. Įvairių intensyvios plaukų priežiūros produktų (tonikai, kaukės, kremai, serumai, ir t.t.) derinys su natūralių augalų nuovirais bei skalavimais gali būti naudojami profilaktiškai arba, reikalui esant, dažniau. Bet kuriuo atvejų kompleksinis priėjimas prie galvos odos balanso stabilizavimo bei plaukų sustiprinimo ir atitinkamai stipresnių plaukų augimo skatinimo garantuoja ilgalaikį ir visada gerą rezultatą. Dauguma pasaulio profesionalios kosmetikos gamintojų turi plaukų ir galvos odos priežiūros produktų asortimente specialius biologiškai aktyvius skysčius, losjonus, tonizuojančius preparatus, emulsijas, pienelius, kremus, kurie rekonstruojančiai veikia plaukų struktūrą ir kartu turi drėkinamąjį ir galvos odos mikrofloros būklės normalizuojantį euderminį poveikį. Kai kurie preparatai yra naudojami prieš pat plaukų plovimą, kai kurie yra naudojami nakčiai ir tik ryte išplaunami; o didžioji dauguma tokių produktų yra naudojamą po plaukų plovimo. Dėka veikliųjų medžiagų koncentracijos savo struktūroje (reguliariai ar profilaktiškai naudojant) juos, šie preparatai maksimaliai pašalina esamus pažeidimus ir atgaivina plaukus nuo šaknų iki galiukų.
 
Preparatai, kurie yra naudojami galvos odos mikrofloros būklei pagerinti (pleiskanos, niežulis, paraudimai, sudirginimai ir kt.), gerina galvos odos epidermio ląstelių atsinaujinimą ir šalina esamą diskomfortą. Plaukų kaukės ir koncentruoti balzamai savo sudėtyje apart keramidų ir proteinų turi kolageną, kuris atkuria pažeistus plaukus, ir augalinį vašką, kuris sulygina plauko paviršiaus nelygumus. Tokias priemones reikia tepti per vertikalius ar horizontalius sklastymus, tolygiai paskirčius per plaukus, po to lengvai įmasažuojami pirštų pagalvėlėmis į plaukus ir jeigu reikia ir į galvos odą, po šių manipuliacijų retų dantukų šukomis plaukai su kauke gerai iššukuojami, tai leidžia geriau paskirstyti kaukės masę per plaukus. Kaukės geriau padengti celofanu ar pergamento skarele, po to šiltai aprišti rankšluosčiu ir palaikyti nuo 10 min. iki 2 valandų (priklausomai nuo kaukės paskirties ir sudėties), po to kruopščiai išskalauti. Stipriau koncentruotos priemonės plaukų struktūros atkūrimui dažniausia yra ampulėse. Kad ampulių koncentratas patektų ir ant šaknų, plaukai yra nuosekliai skirstomi sruogomis, po to yra lašinamas šis koncentratas per sklastymus ant galvos odos ir pirštų galiukais ar vatos tamponu yra atsargiai įtrinamas į odą. Plonų plaukų intensyviai priežiūrai dažnai yra naudojami nenuskalaujami purškiami preparatai, kurie gerina plaukų tamprumą ir purumą, neapkrauna ir nesulipina plaukų, dažnai turi standinamųjų savybių. Šie produktai turi mažos koncentracijos maitinamųjų komponentų, gerai išsaugoja drėgmę, savo sudėtyje turi arba labai mažą riebiųjų medžiagų kiekį, arba yra be jų. Tokie produktai yra rekomenduojami, kai viršugalvyje esantys plaukai yra lengvai pažeisti, o plaukai žemiau pakaušio yra normalūs arba kai plaukai labai greitai tampa riebaluoti, ar tiesiog elektrinasi šukuojant juos. Be to, po tokių produktų galima nenaudoti jokių šukuoseną standinančių preparatų, nes savo sudėtyje jie turi lengvos fiksacijos elementų ir apsauginius filtrus nuo išorinių veiksnių. Kai plaukai yra dažnai veikiami cheminiais preparatais ir žalojami mechaniškai, ar plaukai ilgą laiką buvo veikiami saulės spindulių, chloruoto ar jūros vandens, tokie plaukai turi pažeistą struktūrą ir dažnai yra sausi, lūžinėja, skilinėja. Sausų, skilinėjančių, pažeistų plaukų preparatų sudėtyje dažnai yra naudojami įvairūs aliejiniai ir kreminiai komponentai, kurie maitina plauko struktūrą, gerina jų elastingumą ir tamprumą, lengvina iššukavimą, mažina elektrinimąsi ir skilinėjimą, suteikia plaukams natūralaus blizgesio ir švelnumo. Tokie preparatai dažnai yra nenuskalaujami purškiamų emulsijų ar tepamų lengvu kremo pavidalu.


Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis