Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Priežiūra      Taisyklės       Ištisus metus

Pagrindinės taisyklės ištisus metus

webb_6111

Sveikų plaukų priežiūros taisyklės ištisus metus:
  • Vasara yra puikus metas plaukams, nes ribotas kiekis ultravioletinių saulės spindulių stimuliuoja plaukų augimą, mažina pleiskanas ir niežulį. Saulės šiluma teigiamai veikia plaukus, tačiau jos perteklius (karštis) sausina plauko struktūrą, skatina skilinėjimą, pažeidžia baltyminius ryšius, mažina elastingumą ir tamprumą. Tinkamai plaukų priežiūrai ir apsaugai geriau naudoti specialias drėkinančias priemonės su ultravioletinių spindulių filtrais, ypatingai esant infraraudonų spindulių aktyvumui nuo 11 iki 16 valandos. Jeigu yra poreikis būti ilgesnį laiką po saulės spinduliais patartina pridengti plaukus galvos apdangalu (šviesių atspalvių ir nesintetinių medžiagų), kuris sulaiko saulės spindulius ir yra oro pralaidus. Vasaros metu geriau vengti plaukų dažymo ir cheminio sušukavimo ar ištiesinimo. Be to reikia visada pasirūpinti plaukų apsauga nuo jūros ar baseino vandens poveikio. Prieš einant į paplūdimį visada apipurkšti plaukus vandeniui atspariu nenuskalaujamu skysčiu su ultravioletinių spindulių filtru. Besimaudant jūroje ar baseine iš tikrųjų yra geriausia naudoti maudymosi kepurėlę, nes jūros vandens druska bei chloruotas vanduo stipriai nusausina plaukų struktūrą. Jeigu tokios galimybės ar noro nėra tai po maudymosi reikia minimaliai perplauti plaukus gėlu vandeniu ir pagal galimybę kuo greičiau juos tinkamai ištrinkti ir sutvarkyti.
  • Ruduo yra geriausias metas pakeisti savo išvaizdą su sąlyga, kad Jūsų plaukai vasara nenukentėjo. Galima juos dažyti, daryti cheminį sušukavimą ar kitaaip keisti šukuosenos stilių. Jei plaukai nukentėjo vasarą, reikia pasirūpinti jų struktūros būklės atkūrimu naudojant specialias plaukų priežiūros maitinamuosius ir atkuriamuosius preparatus.
  • Žiema reikia profilaktiškai daryti galvos odos masažą bent kartą per 10 dienų, naudoti drėkinamuosius ir maitinamuosius plaukų priežiūros produktus bei švelnias dažymo priemones, mažiau naudoti plaukų džiovintuvą, vengti cheminio plaukų sušukavimo ar tiesinimo.
  • Pavasarį plaukai labai nukenčia nuo viso organizmo vitaminų trūkumo, pradeda labiau sausėti, lūžinėti, slinkti. Šiuo metu yra svarbu vartoti daugiau vitaminų ir polivitaminų, be to mažiau juos alinti ir daugiau naudoti plaukų maitinamuosius ir drėkinamuosius preparatus, stimuliuoti stipresnių plaukų augimą įvairiomis procedūromis ar reguliariu galvos odos masažu.


Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis