Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Slinkimas      Paveldėtas slinkimas (Alopecia Androgenetica)       Formos moterims

Formos moterims

webb_4431
webb_4431
Liudvigu (Ludwig) remiasi į tris pagrindines stadijas, kurios yra žinomos kaip Ludwig I, Ludwig II ir ypatingai išplestinis moterų plaukų netekimas kaip Ludwig III stadija. Klasifikavimas pagrįstas progresuojančiu išskaidyto (difuzinio) plaukų slinkimo padidėjimu viršugalvyje, tačiau priekinės linijos - smilkinių zona išlieka nepakitusi. Liudvigo sistema neatsižvelgia į moterys su vyriško tipo paveldyto nuplikimo vystymosi požymiais, nes Liudvigas patarė tokiais atvejais tiesiog taikyti joms vyrų Hamiltono-Norwudo nuplikimo atpažinimo sistemos skalę. Minimalus išsklaidytas plaukų slinkimas yra gan įprastas reiškinys, pasitaikantis pas 80 proc. moterų su Alopecia Androgenetica, tuo tarpu Ludwig III stadija pasitaiko labai retai - tik apie 5 proc. moterų paveldėto netekimo sąlygomis.
  • I stadija: Matomas plaukų nuplonėjimas viršugalvyje, kuris prasideda 1-3 cm. už priekinės plaukų augimo linijos.
  • II stadija: Aiškiai matomas plaukų išretėjimas viršugalvyje kaip ir I stadijos zonoje.
  • III stadija: Visiškas nuplikimas viršugalvyje I ir II stadijos zonose.

webb_4432
webb_4432
Ebling (Ebling) ir Ruk (Rook) taip pat sukūrė penkių stadijų klasifikacijos sistemą moterų paveldyto nuplikimo laipsniui nustatyti. Skirtingai nuo Ludvigo klasifikavimo, Ebling ir Ruk teigė, kad moterys gali turėti kaip išsklaidyto plaukų slinkimo formą, taip ir priekinės plaukų augimo linijos išslinkimą pagal vyrų tipo netekimo modelį. Jų pirmos dvi stadijos yra praktiškai tapatiškos Ludvigo sistemai. Tačiau III, IV ir V stadijos pasitaiko pakankamai retai ir pagrinde yra būdingos moterims po menopauzės. Esant plaukų slinkimui pagal vyrišką tipą pas moterys prieš menopauzę aiškiai rodo Androgenų produkcijos nenormalumą ir gali reikšti kiaušidžių veiklos sutrikimo sindromą arba kitas ligas.
  • I stadija: Matomas plaukų nuplonėjimas viršugalvyje, kuris prasideda 1-3 cm. už priekinės plaukų augimo linijos.
  • II stadija: Aiškiai matomas plaukų išretėjimas viršugalvyje I stadijos zonoje.
  • III stadidja: Tęsiasi išsklaidytas plaukų slinkimas I ir II stadijų zonose bei prasideda slinkimas priekinės linijos ir smilkinių zonoje.
  • IV stadija: Tęsiasi išsklaidytas plaukų slinkimas bei priekinės linijos ir smilkinių zonos plaukų išretėjimas.
  • V stadija: Visiškas nuplikimas viršugalvyje panašiai kaip ir pas vyrus.

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis