Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Problemos      Plaukų struktūros pažeidimai       Mechaniniai pažeidimai

Mechaniniai pažeidimai

webb_3521
webb_3521
Mechaniniais pažeidimais vadiname plaukų pažeidimus, kurie padaryti mechaniniu būdu: neteisingas šukavimas šukomis ir šepečiu, per stiprūs plaukų suveržimai ir suspaudimai, naudojant plaukų papuošalus ar surišimo medžiagas, netausotinas plaukų džiovinimas karštu oru, kaitinimas ir pan. 
 
Nors sausi plaukai yra stiprūs, negalima jų stipriai šukuoti šukomis ar šepečiu. Plaukai visada yra švelniai šukuojami nuo plaukų galiukų, kylant palaipsniui plaukų šaknų link, nes tik tada nėra pažeidžiama natūrali plaukų žvynelių augimo kryptis. Plaukai yra ypač silpni, kai yra šlapi ar drėgni, taigi metalinės šukos ar šukavimas priešingą kryptimi gali stipriai pažeisti nukreipto žemyn išorinį plaukų žvynelių sluoksnį.
 
Naudojant plaukų džiovintuvus ar kitokius kaitinamuosius šukuosenos formavimo įrankius (tiesinamosios žnyplės, suktukai, plaukų garbanavimo žnyplės) gali užvirti plaukuose esantis vanduo ir suminkštėjus plauko kamienui susidarys maži garų burbuliukai, kurie susilpnina plauką ir jis gali lūžinėti.

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis