Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Atnaujinimas      Naujų plaukų sistemos

Naujų plaukų sistemų "technologijos"

webb_8301

„Naujų plaukų sistemoms“ sukurti yra visada naudojami natūralūs plaukai su t.t. išimtim (dažniausiai esant augančiųjų plaukų pražilsimui ir pan.), dėl to juos yra malonu litėti ir jie labai lengvai „susimaišo“ su nuosavais žmogaus plaukais. Per pirmą apsilankymą plaukų atnaujinimo centre specialistai išsamiai ištiria nuplikimo tipą ir formą, kas vėliau leis labai skrupulingai parinkti ir sukurti būtent šio konkretaus žmogaus „sistemą“. Kiekvieną kartą „sistema“ yra padaroma individualiai įvertinant visus galvos formos ypatumus, kad žmogus nejaustų jokio diskomforto, „sistema“ pilnai atkartos galvos reljefą.
Technologija:
1. Kartu su specialistu nustatomas plaukų netekimo ar nuplikimo laipsnis ir plaukų atnaujinimo apimtis, pasirenkama būtent Jums priimtina plaukų atnaujinimo metodika (vienkartinis ar palaipsninis „savaiminis“ plaukų atnaujinimas su natūraliu plaukų augimo efektu).
2. Specialių būdu yra padaroma tiksli plaukų nuplikimo / paretėjamo ploto kopija, įvertinus galvos formos ir paviršiaus, tipo ir veido geometrijos ypatumus. Imami nuosavų Jūsų plaukų pavyzdžiai arba parenkamas norimas plaukų atspalvis, struktūra ir ilgis iš esamų asortimente natūralių plaukų pavyzdžių.
3. Pagal patentuotą technologiją iš natūralių plaukų individualiai parenkama ir sukuriama „Naujų plaukų sistema“, kuri pridedama į plaukų netekimo vieta ir fiksuojama neoperaciniu plaukų atnaujinimo metodu. „Sistema“ yra fiksuojama prie galvos odos ir, jeigu yra plaukų, tai ir prie plaukų specialiu klijavimo preparatu, specialiai sukurtu šiai metodikai fiksuoti. Tai leidžia „nešioti sistemą“ nenuimant 4-6 savaites, priklausomai nuo gyvenimo būdo, odos būklės ir tipo ir prakaitavimo intensyvumo. Gali būti pasiūlyti įvairūs „sistemos“ fiksavimo preparatai, tame tarpe ir juostiniai, atsižvelgiant į individualius ypatumus ir poreikius.
4. „Sistemos“ plaukai labai patvariai fiksuojami ir norint juos atskirti prireiks specialios sudėties preparato. Šie preparatai normaliai yra naudojami sekančio eilinio vizito metu arba savarankiškai. Eilinis vizitas nieko nesiskiria nuo įprasto vizito į kirpyklą, tik aptarnauja Jus specialiai paruoštas specialistas, kuris atskirs  "sistemą", išvalys ją ir apdoros specialiais produktais, kurie grąžins plaukams jų natūralų blizgesį ir švelnumą. Pagal poreikį specialistas pakoreguos plaukų ir „sistemos“ kirpimą, suteiks atspalvį ar nudažys, tuo metu galvos oda po „sistema“ bus tinkamai prižiūrima, kad išvengti galvos pleiskanojimo ar sudirginimo.
5. Po to atliekamas įvaizdžio parinkimas ir specialisto sukuriamas šukuosenos stilius bei konsultuojama kaip palaikyti tokį stilių namuose.
6. Po "sistemos" fiksavimo specialistas konsultuoja ir pataria kaip prižiūrėti tokius plaukus ir elgtis su "sistema".


Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis