Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Priežiūra      Taisyklės

Taisyklės

webb_6101

Plaukų priežiūroje yra trys pagrindinės taisyklės, kuriomis reikia vadovautis, jei mes norime turėti gražius plaukus:
  • Pirmoji ir pati svarbiausioji taisyklė – kokie bebūtų Jūsų plaukai, jie visada privalo būti švarūs.
  • Antroji taisyklė – plaukai turi būti tinkamai prižiūrėti ir sveiki.
  • Trečioji taisyklė – plaukai turi būti tinkamai nukirpti ir sušukuoti, nes šukuosena – tai kiekvieno mūsų vizitinė kortelė.
Penkios pagrindinės plaukų priežiūros klaidos:
  • Neteisingas plaukų trinkimas šampūnu - tegul jis delnuose pirma suputoja, taip suaktyvinamos reikiamos medžiagos, ir tik tada paskirstykite jį tolygiai per visą plaukų ilgį. 
  • Per stiprus trinkimas - galvos oda mėgsta švelnų lengvą masažą pirštų galiukais.
  • Per greitas išdžiovinimas - fenas įjungiamas visu galingumu ir Jūs išlošiate keletą minučių laiko, bet plaukai praranda blizgesį ir sveiką išvaizdą - geriau nusausinti plaukus rankšluosčiu ir po to, jeigu nėra laiko duoti plaukams išdžiūti natūraliai, džiovinkite juos vėsia oro srove. 
  • Šukuosenos formavimo priemonių nenaudojimas - želė, geliai, lakai, vaškai, kremai (naudojami saikingai) ne tik puikiai formuoja, prilaiko šukuoseną, bet ir apsaugo plaukus nuo dulkių, nešvaros.
  • Besaikis plaukų priežiūros priemonių naudojimas arba, atvirkščiai, taupymas plaukų priežiūros priemonių sąskaita.
Bendrai galima pasakyti, kad plaukų priežiūros taisyklės tai ne tik higienos sumetimais ištrinkti plaukai ir galvos oda. Tai visų pirma, naudojamų plaukų priežiūros priemonių kokybė ir mokėjimas pasirinkti sau tinkamus preparatus bei teisingai juos panaudoti. Antra, tai taisyklinga plaukų priežiūra po plovimo ir šukuosenos kūrimas - plaukų šukavimas, džiovinimas, šukuoseną formuojančių preparatų naudojimo būdas, cheminių procedūrų dažnis bei stiprumas ir pan. Kiekvieną mėnesį mūsų plaukai paauga nuo 1 iki 2 cm priklausomai nuo mūsų amžiaus. Taip pat vasarą plaukai auga greičiau nei žiemą, ir dienos metu jie auga sparčiau nei naktį. Plaukai visuomet reikalauja priežiūros ir norint, kad jie visada būtų sveiki ir gražūs reikia taip pat paisyti priežiūros taisykles priklausomai nuo  metų laiko  bei  mūsų amžiaus . 


Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis