Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Preparatai      wt-methode structure       Anti-age mask

wtcm

Anti-ageHAIR MASK(pH 4.0) – koncentruota nuskalaujama stipriai drėkinanti kaukė specifiškai subalansuota pažeistų, trapių, porėtų arba stipriau chemiškai pažeistų bei dažnai chemiškai apdorojamų plaukų stiprinimui. Formulės pagrindą sudaro avocado aliejus (Persea Americana) ir vynmedžio sėklų (Vitis Vinifera), žaliosios arbatos lapų (Thea Sinensis), olyvmedžio lapų (Olea Europa) ekstraktai. Preparato sudėtis praturtinta kviečių gemalų baltymu (Wheat Protein) ir pantenoliu (Panthenol) bei speifiniu ekskliuziviu kvepėjimu. Intensyviai drėkina ir regeneruoja odą ir nusilpusią dėl cheminių poveikių vidinę plaukų struktūrą bei saugo nuo galimų pažeidimų (skilinėjimo, lūžimo) ir plaukų galiukus nuo išsišakojimų. Formulė papildyta ultravioletinių spindulių filtru ir kitomis veikliomis medžiagomis, suteikia plaukams pūrumo, švelnumo ir natūralaus blizgesio, saugo nuo greito drėgmės praradimo ir nusausėjimo, palengvina plaukų iššukavimą, yra visiškai saugi dažytų plaukų priežiūrai. Stipriai rūgštinis pH saugo ir didina plaukų atsparumą išoriniams aplinkos bei cheminių preparatų veiksniams.

Naudojimo būdas: kaukę naudoti ant ištrinktų šampūnu drėgnų plaukų, tolygiai paskirstyti, pamasažuoti į plaukus, išlaikyti 30 minučių šiltai aprišus (geriausia karšto kompreso sąlygomis pirma apkluojus plaukus maisto plėvele ir rankšluoščiu iš viršaus), po to kruopščiai nuskalauti. Pagal poreikį galima panaudoti plaukų iššukavimui nenuskalaujamą purškiamą preparatą Aerobica. Preparatas koncentruotas, patariamas nauduoti nedažniau kaip kartą per 7-10 dienų. Pakliuvus į akis gausiai nuskalauti vandeniu. Tik išoriniam naudojimui.
Pakuotė: 250ml. Gamintojas: WT-Methode GmbH, Thulba, Vokietija. Kodas: WTCM069 Kaina: € 25,00 (86,25Lt.)


                                                                                                                                                                                                            Užsakyti ▼

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis