Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Preparatai      innovative finish       Hair Gel Plus

webb_ifz

Hair-Gel PlusEXTRA STRONG HOLD- itin stiprios fiksacijos visų tipų plaukų formavimo žėlė. Formulės polimeriniai ir silikoniniai elementai yra papildyti ricinos aliejumi (Ricinus Communis Castor Oil). Pasižymi plaukų struktūrą stirpinančiu ir apsauginiu poveikiu, suteikia plaukams ypatingą blizgesį. Tinka visų tipų plaukams, įskaitant chemiškai sušukuotus, dažytus, šviesintus formuojant bet kokio tipo šukuoseną. Sutvirtina ir suteikia plaukams blizgesio ir purumo, šukuoseną ilgai nepraranda savo formos. Gali būti naudojamos kasdien. Nesausina, neriebina ir neapsunkina plaukų, nepalieka lipnaus apnašo, lengvai iššukuojamas, turi antistatinį poveikį.

Naudojimo būdas: tolygiai paskirstyti per plaukus ir formuoti šukuoseną. Naudojant gelį sausiems plaukams (priklausomai nuo naudojamo kiekio) fiksacija yra nuo švelnios iki stiprios. Naudojant drėgniems plaukams galima pasiekti “šlapių” plaukų efektą labai stiprios fiksacijos. Gali būti naudojamas ir ant neplautų plaukų kelis kartus per dieną. Patekus į akis, gausiai nuskalauti vandeniu. Tik išoriniam naudojimui.

Pakuotė: 200ml. Gamintojas: Rueber Laboratorios S.A., Barcelona, Ispanija. Kodas: IFZ436 Kaina: € 13,60 (47,00Lt.)


                                                                                                                                                                                                             Užsakyti ▼

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis